
Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P235W
710 ₴
- Готово до відправки
- Код: P235W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер для листових паперових рушників Rixo Maggio P235W призначений для туалетних кімнат із середньою та високою прохідністю. Виготовлений з ударостійкого пластику АВS. Підходить для листових паперових рушників Z, W складання. Закривається на ключ. Оглядове вікно у вигляді краплі дозволяє контролювати наявність паперу в диспенсері. Диспенсери для паперу за популярністю не поступаються електросушаркам для рук, бо безперечною перевагою сушіння рук за допомогою паперових рушників є відсутність пересушування шкіри рук, чим не може похвалитися електросушарка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 16 |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | 230x90x300 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рушники листові Z,W складання |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
