
Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P055S
648 ₴
- Готово до відправки
- Код: P055S
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінні диспенсери Rixo Maggio P055S для паперових рушників в листах Z, W складання, від компанії Rixo, підходять для використання в туалетних кімнатах невисокої і середньої прохідності: в медичних центрах, школах, кафе і ресторанах. Дані диспенсери забезпечують зручний і гігієнічний відбір рушників. Антивандальний корпус, кришка захищена замком з ключем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 20 |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | 230x85x180 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рушники листові Z,W складання |
| Колір | Срібний |
| Колір корпусу | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴
