Топ продаж
-5%

Коробка для паски 170х170х210 мм біла м/г KPP2
33,04 ₴
31,39 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP2
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальна зручна коробка для транспортування кондитерських виробів, а саме великодня-кексів . Зробить Ваш подарунок на день народження, річницю весілля, сімейне торжество ще більш красивим і привабливим.
Коробка для пасхи-кексів : 170*170*210 мм.
Матеріал:якісний мікро-гофрокартон
Колір матеріалу: білий картон.
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1129449616-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальний кількість для замовлення 10 штук.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | Прозорий |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Коробка для Великодня |
| Форма | Фігура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31,39 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

