
Коробка для піци чорна 300Х300Х35 мм (100шт)
10,77 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 3030BL
- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
Мінімальне замовлення — 1 пачка (100 шт.)
Зовнішній вигляд коробки — фактично візитна картка фірми-виробника.
Коробка для піци призначена для того, щоб піца під час транспортування до споживача збереглася максимально свіжою, апетитною зовні, цілою ( тобто, збереженою від механічних пошкоджень) і, щонайменше, теплою. Широкий асортимент готових до використання коробок. Паковання для піци зроблені з якісного мікрогофрокартону. У якому передбачені не втрачати своїх властивостей від високих температур і вологості, ну і звичайно добре зберігає тепло, що важливо для цього паковання під піцу.
Коробка для піци:
- Підходить для різного випікання (піца, хачапурі, кальці тощо).
- Паковання має достатню міцність, тому витримує навантаження під час перевезення, не пошкоджуючи піцу.
- Зберігає тепло, водночас не збирається зайва волога всередині та випічка не мокне. Паковання не розповзається під впливом високих температур.
- Зручна в складанні.
Якісна коробка для Вашої піци.
Основні характеристики паковання:
Розмір — 300Х300Х35 мм.
Матеріал — харчовий мікро гофро картон.
Колір картону — чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Призначення упаковки | Для піци |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 10,77 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
