
Куточок коричневий 230х85 мм 50гр/м2 (максимальна жиростійкість) 213Ф
450 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 213Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куточок 230х85 мм.
Для хот догів, млинців, вафель.
Без друку.
Матеріал: коричневий крафт Чехія.
Щільність: 50 г/м2. Максимальна жиростійкість.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 0 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Щільність паперу | 50 г/м2 |
| Повнокольоровий | Так |
| Ручки | Немає |
| Колір | Крафт |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴/упаковка

