
Пакет саше коричневий 230х90х50 мм 60гр/м2 (максимальна жиростійкість) 215Ф
825 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 215Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет 230х90х50 мм.
Без друку.
Матеріал: коричневий крафт Чехія, максимальної жиростійкості.
Щільність: 60г/м2.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Крафт |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 90 мм |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴/упаковка

