
Куточок коричневий 170х170 мм 40гр/м2 (середня жиростійкість) 217Ф
600 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 217Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Куточок 170х170 мм.
Для хот догів, млинців, вафель.
Без друку.
Матеріал: коричневий крафт Чехія, середньої жиростійкості.
Щільність: 40г/м2.
Упаковка продається від 1 ящика (1000 одиниць в ящику)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 0 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Крафт |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 170 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴/упаковка

