Новинка
-5%

Вставка для паски біла КРЕЙДОВАНА 138х138х30 мм (діаметр 112мм) KPP11
4,42 ₴
4,20 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP11
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вставка для пасхи, виготовлена з щільного мікрогофрокартону, дозволяє тримати паску в фіксованому положенні.
Розмір: 138х138х30 мм (діаметр 112 мм)
Матеріал: картон крейдований
Колір: білий
Підходить для великодніх коробок:
Арт. KPP7: https://fabrika-upakovki.com/ua/p947616416-korobka-dlya-kulicha.html
Арт. KPP8: https://fabrika-upakovki.com/ua/p1127995065-korobka-dlya-pashi.html
Мінімальне замовлення 10 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 138 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

