Новинка

Контейнер з кришкою 131х131x68 мм. 800 мл (1200шт/ящ) IT-10 ПЕТ
3,36 ₴
Мінімальне замовлення — 1200 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: IT-10
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер (одноразовий) із кришкою ідеально підходить для транспортування, зберігання, упаковки харчових продуктів.
Колір: прозрачний
Розмір: 131х131 мм.
Висота: 68 мм.
Об'єм: 800 мл.
Кількість у ящику: 1200 шт
Колір: прозрачний
Розмір: 131х131 мм.
Висота: 68 мм.
Об'єм: 800 мл.
Кількість у ящику: 1200 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Застосування | Універсальне |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,36 ₴
- Мінімальне замовлення: 1200 шт.


