Новинка

Пакет дно білий з ручками 260х140х350 мм (100шт/уп) 80гр/м2 952Ф
11,50 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 952Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет з прямокутним дном, з ручками.
Використовується в основному для одягу, подарунків. А так само для гастрономії, хлібо-булочних виробів.
Розміри даного пакету 260х140х350 мм.
Щільність пакету 80 гр/м2.
Матеріал пакету: білий целюлозний крафт,
Мінімальне замовлення 100 шт (1 упаковка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 140 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Крафт білий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Повнокольоровий | Так |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Кручені паперові |
| Ширина | 260 мм |
| Щільність паперу | 80 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,50 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.
