
Пакет саше коричневий 150х120х45 (жиростійка) 166Ф
442 ₴/упаковка
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 166Ф
- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
Розміри: 150х120х45 мм
Без друку.
Матеріал: Коричневий, Швецький папір.
Щільність: 65г/м2. Жиростійкий.
Мінімальне замовлення 1 упаковка (1000шт)
Паперові пакети – сучасний і один з найпопулярніших, безпечних для навколишнього середовища вигляд упаковки. Свою популярність вони здобули завдяки привабливому вигляду, зручності у використанні, екологічності. Більшість світових брендів вже відмовилися від використання поліетиленових пакетів на користь паперових. Паперові пакети з логотипом підвищать імідж компанії і виділять Вас серед конкурентів.
Вибирайте необхідні пакети для Вас та оформіть замовлення прямо зараз!
Для виготовлення ми використовуємо найкращий і екологічно чистий крафт папір, який відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю, вологостійкістю і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 45 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 120 мм |
| Щільність паперу | 65 г/м2 |
- Ціна: 442 ₴/упаковка

