
Пакет саше для бургера (180х180х40 мм)158Ф
600 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158Ф
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри: 180х180х40 мм
Без друку.
Україна
Щільність: 40г/м2. коричнева
Мінімальне замовлення 1 упаковка (1000 шт)
Для виготовлення ми використовуємо найкращу і екологічно чисту крафт папір, яка відрізняється своєю міцністю, зносостійкість, вологостійкість і здатністю пропускати повітря. Що так важливо при контакті з продуктами харчування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика упаковки |
| Країна виробник | Україна |
| Бічна складка | 40 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 180 мм |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴/упаковка

