-5%

Коробка для пасхи 170х170х210 мм крейдована біла KPP3
37,74 ₴
35,85 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: KPP3
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонна коробка для пасхи
Колір: Білий
Розмір: 170*170*210 мм
Матеріал: крейдований картон
Підходить вставка: https://fabrika-upakovki.com/ua/p2169102559-vstavka-dlya-kulicha.html
Мінімальне замовлення - 10 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Без вставки |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,85 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.

