
Упаковка для торта "Міді" Біла
20,99 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: P2W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Упаковка для торта "Міді" Біла
В наявності три розміру, "Міні", "Міді" і "Максі".
Біла коробочка для торта, з віконцем на кришці. Легко збирається, зручний і простий варіант!
Матеріал: харчовий картон
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (100 шт)
Розмір кришки
Довжина: 209 мм
Ширина: 209 мм,
Висота: 47 мм
Розмір коробки
Довжина: 205 мм
Ширина: 205 мм
Висота: 90 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Комплектація | Без вставки |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,99 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.

