
Диспенсер туалетного паперу Rixo Bello P127S
291 ₴
- Готово до відправки
- Код: P127S
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний диспенсер рулонної туалетного паперу Rixo Bello P127S для туалетних кімнат з малою і середньою прохідністю. Дозволяє встановлювати як одношарову, так і двошаровий папір в стандартних рулонах. Корпус диспенсера виготовлений з удароміцного ABS-пластика і забезпечений замком для запобігання несанкціонованого доступу до витратних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | 30 мм |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 40 |
| Колекція | Bello |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Туалетний папір, стандартний рулон |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 130 мм, ширина 95 мм |
| Колір | Срібний |
| Колір корпусу | Срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴
