Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio P020W призначений для дозованої роздачі рулонних паперових рушників з центральної витяжкою. Оглядове вікно у вигляді краплі дозволяє контролювати наявність паперу в диспенсері. Рекомендується використовувати в туалетних кімнатах комерційних і торгових центрів, офісних приміщень, медичних і освітніх установ, закладів громадського харчування, а також приватних квартир і будинків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 8 |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер паперових рушників з центральної витяжкою |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 220 мм, висота 260 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Рулонні паперові рушники з центральною витяжкою |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885 ₴

