Диспенсер листових паперових рушників Rixo Maggio P228TB оптимально підходить для туалетних кімнат з середньою і високою прохідністю. Гігієнічний полистової відбір, можливість перезаполнения в будь-який час, ударостійкий пластик. Є оглядове вікно для контролю наявності рушників у вигляді краплі. Доступ до рушникам обмежений, роздавальник закривається на ключ. Монтаж не вимагає спеціальних навичок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для паперових рушників, серветок |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.8 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 16 |
| Колекція | Maggio |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Диспенсер листових паперових рушників |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | 240x120x290 мм |
| Витратний матеріал, тип складання | Паперові рушники листові V складання |
| Колір корпусу | Чорний напівпрозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,20 ₴

