
Диспенсер туалетного паперу Rixo Maggio P002W
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: P002W
+380 (68) 282-49-79
Многоканальный- +380 (99) 004-51-17Многоканальный
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель P002W виконана в класичному для Rixo дизайні MAGGIO. Рекомендується поєднувати з дозаторами і диспенсерами тієї ж серії для створення індивідуального дизайну. Підходить для туалетних кімнат з середньою і високою інтенсивністю використання. Закривається на ключ, в основі корпусу розташовані зубці для зручності відриву папери. Матеріал зовнішнього корпусу – ударостійкий ABS-пластик, оснащений спеціальним оглядовим вікном для контролю ступеня заповненості диспенсера витратними матеріалами. В комплекті спеціальна насадка на втулку для рулону Джамбо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид диспенсера | Професійний |
| Колір | Білий |
| Поверхня | Матова |
| Призначення диспенсера | Для туалетного паперу |
| Спосіб відкривання замку | Ключем |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Форма | Напівкругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0.75 кг |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.9 кг |
| Вид кріплення | Настінне |
| Діаметр втулки | Стандартна 46 мм, змінна 70 мм |
| Кількість упаковок у ящику, шт | 16 |
| Колекція | Maggio |
| Лезо для відриву | Пластикові зубці |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Призначення | Туалетний папір джамбо рулон |
| Покриття поверхні | Матове |
| Розмір витратних матеріалів | Діаметр 240 мм, ширина 110 мм |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
